Hakkımızda

Biz Kimiz ?

 

   Expkits, 2008 yılında eğitim setleri ve araçları geliştirmek fikri ile kurulmuştur. Elektronik eğitim setleri, profesyonel elektronik kartlar, endüstriyel kart ve modül üretme, elektronik malzeme temin etmek dahil pek çok alanda hizmet vermektedir. Güçlü teknik kadrosu ile bir çok arge projesini başarıyla tamamlamış ve yeni arge projeleri üzerinde halen çalışmalarına devam eden yenilikçi bir firmadır.

 

   Amatör seviyeden profesyonel seviyeye kadar her kesime hitap edecek şekilde tasarlanmışeğitim setlerimiz; kullanım kolaylığı, gelişmiş özellikler, kaliteli malzeme kullanımı, güçlü tasarımları ile öne çıkmaktadır. Gelişmekte ve sürekli yenilenmekte olan eğitim setlerimiz ile hergeçen gün yeni insanlara ulaşmanın gayreti içerisindeyiz. Üniversiteler, devlet ve askeri kuruluşlar,özel elektronik firmaları, liseler ve serbest elektronikçilerle çalışmaya onlara yeni ürünler, yeni fikirler ve teknolojiler sunmaya devam ediyoruz.

 

   Ayrıca özel projelere yönelik çalışmalarda yapmaktayız.Elektronik kart ihtiyaçlarınız için tasarım, geliştirme ve üretim konularında çalışıyoruz. Her türlü konuda soru ve önerilerinizi bize info@expkits.com maili aracılığı ile ulaşmanız halinde, en kısa sürede sizinle çözüm yollarını anlatmak üzere temas edilecektir. Yada iletişim bölümündeki telefonu arayarak hızla bize ulaşabilirsiniz.